Om oss

YC Eiendom AS driver eiendomsutvikling og eiendomsforvaltning med eiendommer hovedsaklig i Elverum.

Bygningsmassen leies i dag ut til kontorer, forretninger, servicenæring, lager, leiligheter m.m. Eiendomsporteføljen består i dag av 24 eiendommer som til sammen utgjør ett utleieareal på ca. 50 000 m2. YC Eiendom AS driver kontinuerlig utvikling av eiendommene og bygningene i tillegg til nye prosjekter.

Rolf-Gundersrud

Rolf Gundersrud

Daglig Leder

Tlf: 90 84 47 08
E-post: rolf@yc.no

Yngvar-Chistensen

Yngvar Christensen jr.

Ingeniør

Tlf: 95 98 05 60
E-post: yngvar@yc.no

NyPerson

Carl Yngvar Christensen

Ingeniør

Tlf: 91 11 39 23
E-post: carl.yngvar@yc.no

Rune-Tømmerholen

Rune Tømmerholen

Kontorsjef

Tlf: 48 99 50 74
E-post: rune@yc.no

Ragnhild-Kjelstrup

Ragnhild Kjelstrup

Kontormedarbeider

Tlf: 48 99 56 74
E-post: ragnhild@yc.no

KarlJosteinKristoffersen

Karl Jostein Kristoffersen

Vaktmester

Tlf: 95 98 05 61
E-post: karl@yc.no